ΒΑΘΜΟΙ Α΄ΤΡΙΜΗΝΟΥ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2020-21

xmass_boat_public_560X374Αγαπητοί γονείς  των Γ΄.Δ΄, Ε΄& ΣΤ΄ τάξεων, σας ενημερώνουμε ότι σήμερα στο προσωπικό σας mail  θα σας αποσταλούν οι βαθμοί α΄ τριμήνου του σχολικού έτους 2020-21.
Ο Δ/ ντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου σας εύχονται καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένος ο νέος χρόνος, με υγεία, αγάπη και χαρά…..και γρήγορη επάνοδο στην κανονική ζωή που ξέρουμε!!!!.

με εκτίμηση

ο Δ/ντής του σχολείου

Σίμος Αστέριος

(Πηγή εικόνας: http://www.visitgreece.gr/el/christmasevents/sailing_to_christmas)